PageRank.ooo.cz Pagerank.ooo.cz - přidejte pagerank kód na stránky

Óóóčka | O projektu OOO.cz

PageRank.ooo kód

Generátor

PageRank.ooo kód je internetová služba, kterou poskytuje poskytuje nezávislý server ooo.cz.

Měřící PageRank.ooo kód zobrazí na stránce ukazatel důležitosti a kvality (Google PageRank neboli PageRank) této stránky.

Jak Pagerank.ooo kód funguje?

Měřící PageRank.ooo kód zjistí hodnotu PageRank libovolné stránky a zobrazí jí přímo na stránce pomocí grafického ukazatele.

Pro zobrazení ukazatele PageRank stačí do stránky vložit měřící kód, který Vám pro danou URL pohodlně vytvoří náš generátor.

(Přesněji řečeno: PageRank.ooo kód zjistí hodnotu Pagerank pro danou URL adresu a po jeho vložení do kódu stránky nacházející se na této adrese ho zobrazí pomocí grafického ukazovatele).

Při gerování kódu máte na výběr z více možností grafického zobrazení ukazatele hodnoty PageRank.

Reference na PageRank.ooo

Po správném vložení kódu do Vaší stránky bude tato nejpozději do 7 dnů zobrazována na přehled referencí služby PageRank.ooo. Získate tím také odkaz vylepšující hodnotu Vaší stránky.

Stránky jsou uspořádané podle hodnoty Pagerank. Čím vyšší PageRank tím vyšší (a hodnotnější) pozice.

Přítomnost kódu na stránce je pravidelne zjišťována. Po ukončení používání kódu na stránce není již stránka v referencích zobrazována.

Při větším než přiměřeném množství stánek z jedné domény je počet zobrazovaných stránek omezen.

Krátkodobý nesoulad hodnoty PageRank

Z důvodů občasných přepočtů hodnoty PageRank Googlem může občas docházet ke krátkodobému nesouladu mezi hodnotou zobrazovanou ukazatelem PageRank.ooo a jinými ukazateli PageRank, např. Google Toolbar. Tento nesoulad se ale vždy sám upraví.

Validita kódu

Generovaný kód je validní pro html 4.0 transitional, pro použití ve striktních variantách je třeba úprava dle doporučení W3C.

Kam kód vložit?

Doporučujeme kód vygenerovat a umístit na hlavní stránku webu, případně na dalších 2-5 důležitých a ustálených stránek webu, zvlaště pokud mají vyšší PageRank. (Pro každou stránku je nutno vygenerovat vlastní kód).

PageRank hlavní stránky obvykle odhaluje kvalitu celého webu a naopak. Nemá smysl generovat kód a zobrazovat hodnotu pro všechny stránky.

Pozor: kód je generován pro konkrétní stránku (pro konkrétní URL). Po vložení na jinou stránku (s jinou URL) se nic nezobrazuje!

Pokud se kód nachází na jiné stránce než pro kterou byl vygenerovám zobrazuje se místo grafického ukazatele hodnoty PageRank pouze transparentní obrázek o rozměrech 1x1 px.

Když URL začíná www. nebo bez www.

Stránka s www. a bez www. (nebo jiný doménový alias) jsou odlišné URL, i když můžou ukazovat na stejný obsah, a velmi pravděpodobně budou taky mít odlišnou hodnotu PageRank.

Tento problém doporučujeme vyřešit nastavením redirektu na stránkách, anebo vygenerovat kód pro obě URL (s www i bez) a umístit oba kódy na stránku - zobrazovat se bude vždy pouze ten správný.

Když URL končí jako / nebo /index.htm

Pokud vytvoříte PageRank.ooo kód pro URL, která končí lomítkem, ale při zobrazovaní se vám na webu zobrazuje stránka index.htm, default.asp, nebo jiné, hodnota PageRank se nebude zobrazovat.

Doporučujeme sjednotit název startovací stránky ve všech odkazech a pro nejpoužívanější URL vytvořit kód.

Když stránka obsahuje "FRAMES"

Pokud hlavní stránka obsahuje framy musíte PageRank.ooo kód vygenerovat přímo pro URL stránky která je ve framu, do kterého chcete ukazatel umístit.

Ale proč je to tak komplikované? :-(

Na internetu najdete i jiné služby poskytujících ukazatel PageRank, které nejsou tak choulostivé na umístení kódu. Takové služby jsou však založeny na zpětném dotazu na URL stránky (hodnota HTTP_REFERER). Ukazatel hodnoty je tím pádem na této hodnotě přímo závislý.

Bohužel veliké procento (zhruba 40%) uživatelů internetu má nastavenou vyšší úroveň bezpečnosti a z toho důvodu jejich prohlížeč parametr HTTP_REFERER nepředává! A počet takto chráněných uživatelů stále stoupá. Těmto uživatelům taková služba nezobrazí ukazatel NIKDY!

Služba PageRank.ooo kód vyžaduje odpovědný přístup webmastra při umístění kódu, funguje pak ale spolehlivě pro všechny návštevníky stránek. :-)

Nezanedbatelné je též, že úpravy (zejména sjednocení doménových aliasů a redirektů stránek) mají pozitvní vliv na sjednocení PageRanku celého webu. :-)

Rozšířené možnosti

Vlastní grafické ukazatele

Pokud jste si nevybrali z grafické nabídky námi poskytovaných ukazatelů a chcete na Vašich stránkách raději používat grafické ukazatele vlastní, nakreslete 11 obrázků pro hodnoty 0 až 10 a společně s vygenerovaným kódem je pošlete na E-mailová adresa

Všechny obrázky musí být ve formátu GIF a nesmí být větší než 7kB, tj. max. 7168 znaků.

PageRank ukazatel na všech stránkách webu

Pokud vlastníte vyjímečný web a chcete zobrazovat ukazatel PageRank na všech stránkách můžeme Vám poskytnout kód, který bude zobrazovat PR každé stránky tohoto webu bez nutnosti registrovat každou stránku zvlášť. Obraťte se na nás s žádostí, my stránky posoudime a případně Vám pošleme kód.

Upozornění

Užívání služby není nijak omezeno, je pouze podmíněno správným a pravdivým vyplněním požadovaných údajů. Tato služba je provozována zdarma, avšak bez jakékoliv záruky. Může být také kdykoliv změněna, nebo zastavena.


AutoBazar | Bazar | Burza domén | Reality | Seznamka | Golf
Pagerank | Redakční software WebMaker | Antispam ochrana | Počasí | Erotika

© 1999-2023 Blackmedia s.r.o., Napište nám